Przedstawiona oferta zawiera silniki rurowe z wbudowanym odbiornikiem radiowym 868MHz. Odbiorniki te posiadają możliwość wczytania do 9 pilotów. Odbiorniki posiadają wiele zalet, między innymi intuicyjne wczytywanie oraz bardzo łatwe zarządzenie za pomocą pilota MASTER. Zewnętrzny odbiornik radiowy COSMO E to doskonałe rozwiązanie w obiektach, gdzie są zamontowane siłowniki elektryczne, ale bez sterowania radiowego. Odbiornik ten może być wykorzystywany jako element spajający serię COSMO w jednolity system.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Odbiornik radiowy Mobilus Moduł Mob.iq CM

  249,00 

  Moduł Mob.iq – CM należy do podtynkowych odbiorników radiowych dedykowanych do sterowania wszystkimi systemami inteligentnego domu. Wszystko dzięki wykorzystaniu protokołu radiowego Z-Wave.

 • Odbiornik radiowy Mobilus C-SWP

  219,00 

  Odbiornik Mobilus C-SWP to moduł radiowy umożliwiający sterowanie odbiornikami drogą radiową. Montuje się go w gniazkach elektrycznych, ma tylko dwie funkcje ON/OFF.

 • Odbiornik radiowy Mobilus C-AR

  249,00 

  Mobilus C-AR to specjalistyczny moduł radiowy, który jest dedykowany do pracy z centralą alarmową. Wysyła one bezpośrednio sygnał do C-AR, odczytuje on i wykonuje rozkaz typu: włącz, wyłącz, opuść, podnieś. Moduł ten może współpracować z każdym systemem automatyki.

 • Odbiornik radiowy Mobilus C-ZR

  189,00 

  Mobilus C-ZR należy do podtynkowych modułów radiowych dedykowanych do sterowania roletami. Posiada dodatkowy moduł komunikacji dwukierunkowej Cosmo 2WAY, dzięki czemu można w prosty sposób nadzorować pracę każdego systemu.

 • Odbiornik radiowy Mobilus C-GR

  199,00 

  Mobilus C-GR to specjalistyczny moduł radiowy współpracujący zarówno z automatyką bram garażowych, jak i roletami. Dzięki łączeniu się z centralą sterującą systemami inteligentnego domu Cosmo GTW umożliwia sterowanie kazdym urządzeniem z dowolnej lokalizacji za pomocą telefonu.

 • Odbiornik radiowy Mobilus C-SW

  169,00 

  Mobilus C-SW należy do podtynkowych modułów radiowych dedykowanych do współpracy z licznymi odbiornikami elektrycznymi. Wśród nich można wyróżnić centrale oświetlenia oraz systemy ogrodowe.

 • Odbiornik radiowy Mobilus C-MR

  179,00 

  Mobilus C-MR należy do podtynkowych odbiorników radiowych dedykowanych do współpracy z bramami automatycznymi oraz napędami do rolet. Specjalistyczny moduł pozwala na bezprzewodowe sterowanie każdym systemem za pomocą pilota bądź łącznika klawiszowego.