Jeszcze większa wygoda

sterowania roletami.

Pierwszy certyfikowany moduł roletowy

wspierający Apple HomeKit.

Łatwa konfiguracja.

Podtynkowy moduł MOBILUS C-MR BT HK zapewnia sterowanie zwykłymi siłownikami napędzającymi rolety. Jest to pierwszy tego typu moduł wspierający protokół Apple Homekit na rynku. Integracja z systemem Homekit zagwarantuje nam łatwość obsługi, wysoki poziom bezpieczeństwa i ścisłą integrację z Siri (asystent głosowy Apple).

Wszechstronna

kontrola osłon.

Odbiornik MOBILUS C-MR BT HK obsługiwany jest bezpośrednio za pomocą aplikacji Dom przez urządzenia z systemem iOS, watchOS - HomeKit. Moduł pracuje równocześnie w standardzie komunikacji COSMO | 2WAY, co umożliwi sterowanie roletą za pomocą pilotów COSMO, centralki COSMO | GTW i aplikacji do obsługi centralki na smartfona.

Sterowanie z każdego

miejsca na świecie.

Apple Homekit umożliwia zdalną kontrolę modułu C-MR BT HK, jeśli posiadamy w domu takie urządzenia jak: iPad, Apple TV lub HomePod (przejmują one funkcję centralki). Centralka COSMO | GTW również pozwoli na obsługę zdalną jeżeli użyjemy do kontroli aplikacji Mobilus Dom.

Sterowanie za pomocą

asystenta głosowego Siri.

Integracja z Apple HomeKit zapewnia sterowanie osłonami za pomocą poleceń głosowych. Wydawaj polecenia do swojego urządzenia z iOS lub głośników HomePod.

„Siri, set the shutters to 30%”

Detekcja przeciążeń.

Po podłączeniu modułu do siłownika, automatycznie zaadaptuje się i będzie gotowy do pracy. Technologia detekcji przeciążenia zapewni bardzo skuteczną ochronę pancerza rolety przed zniszczeniem w całym obszarze pracy - np. podczas przymarznięcia na skutek niskiej temperatury. Przesyłanie informacji zwrotnej o pozycji lub przeciążeniu zapewnia zastosowanie rozszerzonego protokołu dwukierunkowej komunikacji COSMO | 2WAY w przypadku centralki COSMO | GTW i komunikacji Bluetooth® dla Apple HomeKit.
Użytkownik otrzyma informację zwrotną o przerwie w pracy rolety.

Automatyzacja

Automatyzacja w aplikacji HomeKit Dom pozwoli na tworzenie scen, przypisanie do nich urządzeń, określenie ich stanu oraz wybór czasu, kiedy dana scena miałaby się uruchomić.

Wszechstronna obsługa urządzenia.

Obsługa odbiornika MOBILUS C-MR BT HK może odbywać się na 4 sposoby.

Szybka aktualizacja urządzenia.

Bardzo ważną funkcjonalnością jest natychmiastowa możliwość aktualizacji urządzeń za pomocą dedykowanej do tego aplikacji MOBILUS BT. Planowy rozwój produktu nie będzie się wiązał z koniecznością wymiany, a jedynie ze zmianą oprogramowania.